معرفی 10 موسسه حفاظتی مراقبتی برتر در ایران

موسسه حفاظتی مراقبتی

با افزایش زندگی شهر نشینی و به ویژه مهاجرت کردن افراد زیاد از شهرستان ها و روستاها به شهرهای بزرگ، همه ما شاهد افزایش و ازدیاد جمعیت در کلان شهرها و به دنبال آن کاهش امنیت هستیم. با افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ، امنیت و آرامش عموم مردم دچار تغییر و تحولات زیادی شده است.

به صورتی که برخی افراد ممکن است در محیط های شلوغ و بزرگ، احساس خوبی نداشته باشند. به همین منظور یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در این زمینه انجام شود، استخدام کردن افراد خبره و فعال و حرفه ای در زمینه حفاظت، نگهبانی و مراقبت است.

خوشبختانه امروزه در سراسر ایران و به ویژه کلان شهرهای با راه اندازی موسسه محافظتی و مراقبتی افراد می توانند به منظور ایجاد امنیت و آرامش از نیروهای فعال در این موسسات بهره مند شوند. در واقع با حضور نگهبان و نیروهای تخصصی و فعال در این موسسات، عموم مردم با حضور در مراکز و مکان های شلوغ و پر جمعیت احساس آرامش و امنیت بیشتری دارند.

اما نکته حائز اهمیت این است که با افزایش تعداد موسسه حفاظتی در سراسر ایران، افرادی که قصد انتخاب و به کارگیری نیروهای این شرکت ها و موسسات را دارند، با تردید روبرو باشند. به همین منظور در ادامه این مقاله به معرفی 10 موسسه حفاظتی مراقبتی برتر در ایران و وظایف این موسسات می پردازیم.

 

خدمات حفاظتی و مراقبتی چیست؟

خدمات حفاظتی و مراقبتی چیست؟

در طی سال های اخیر راه اندازی موسسه حفاظتی و مراقبتی در سراسر ایران مورد استقبال قرار گرفته است. اما ممکن است هنوز هم برخی افراد با تعریف موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی چیست؟ و همچنین وظایف و مزایای آن ها آشنا نباشند.

برای تعریف دقیق تر موسسه یا شرکت حفاظتی مراقبتی می توان گفت به مراکزی که با ارسال و همکاری نیروهای خبره و کارآزموده که دوره های آموزشی و تخصصی دفاع شخصی و محافظتی را فرا گرفته و به مکان های مختلف ارسال می کنند، تا امنیت و آرامش در آن مکان ایجاد شود، موسسه حفاظتی و مراقبتی می گویند.

در واقع هدف از راه اندازی و همکاری با شرکت حفاظتی مراقبتی، ارتقا و ایجاد امنیت عمومی در مکان های مختلف و جلوگیری از بروز جرایم و خطرات مختلف برای عموم مردم با استفاده از تجهیزات، نیروی مردمی و کارآزموده و حتی فناوری های جدید است.

 

خدمات موسسه حفاظتی و مراقبتی چیست؟

همان طور که در پاراگراف های بالاتر هم ذکر شد، در موسسات حفاظتی و مراقبتی نیروهای کارآزموده و متخصص به منظور ایجاد امنیت و جلوگیری از وقوع جرم و جنایت خدمات مختلفی را ارائه می کنند. از جمله مهم ترین خدمات موسسات حفاظتی و مراقبتی معتبر و با کیفیت می توان موارد زیر را نام برد:

  • نگهبانی و حفاظت از شهرک ها و مجتمع های مسکونی
  • نگهبانی و حفاظت از سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی
  • نگهبانی و حفاظت از شهرک های صنعتی
  • نگهبانی بیمارستان
  • ارائه خدمات لابی من
  • حفاظت فیزیکی و تشریفات (نگهبان و نیروی حفاظتی در نمایشگاه، همایش، و سالن های بزرگ)
  • نگهبان محله

 

 

بهترین موسسه های حفاظتی و مراقبتی در ایران

بهترین موسسه های حفاظتی و مراقبتی در ایران

تا این قسمت از مقاله با اهمیت استخدام و به کارگیری نیروهای حفاظتی و مراقبتی و وظایف مختلف آن ها آشنا شدید. اما نکته مهم و ضروری که در این زمینه باید مد نظر داشته باشید، پیدا کردن بهترین موسسه حفاظتی و مراقبتی و کامل و جامع بودن خدماتی است که ارائه می کنند. طبق بررسی های انجام شده می توان گفت که بهترین شرکت های حفاظتی و مراقبتی در ایران شامل موارد زیر است:

 

1. موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان (پلیس یاران)

یکی از بهترین و با سابقه ترین موسسات حفاظتی و مراقبتی در تهران که میزان رضایت بالایی از کاربران را به دست آورده، موسسه حفاظتی مراقبتی پلیس یاران (نگهبانان پاک اندیش ایرانیان) است. در این مجموعه کادری مجرب و حرفه ای به منظور جلوگیری از بروز جرم و جرایم مختلف دوره های آموزشی حرفه ای و تخصصی جهت ایجاد و برقراری امنیت را یاد گرفته اند.

همان طور که در پاراگراف بالا هم اشاره شد، بهترین موسسات حفاظتی و مراقبتی به منظور افزایش رضایت مراجعین و کارفرما، خدماتی جامع و کامل در زمینه خدمات محافظتی ارائه می کنند. در موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان نیز خدماتی جامع و متنوع به منظور ایجاد امنیت و احساس آرامش، ارائه می شود.

بنابراین با توجه به نیاز خود می توانید از خدمات مختلفی نظیر نگهبان محله، نگهبان مجتمع مسکونی، نگهبان بیمارستان، نگهبان شهرک مسکونی، نگهبان شهرک صنعتی، نگهبان ساختمان در حال ساختمان، نگهبان ویلا، حفاظت از اماکن تجاری، حفاظت فیزیکی و تشریفات، خدمات حفاظت الکترونیک، و دریافت تجهیزات دفاع شخصی و… بهره مند شوید.

یکی از بهترین ویژگی های موسسه حفاظتی مراقبتی پلیس یاران این است که به تیم ها و مجموعه هایی که به ایجاد نظم و آرامش در محیط اهمیت می دهند، نیز خدمات مشاوره ارائه می کند تا در صورت لزوم اقدامات لازم جهت ایجاد امنیت را در محیط کار یا منزل خود با همکاری تیم پلیس یاران انجام دهند.

برای دریافت و استفاده از خدمات ذکر شده، کافی است با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل نمایید و درخواست و نیاز خود را اعلام کنید تا از بهترین خدمات متناسب با مجموعه مورد نظر خود بهره مند شوید.

 

2. موسسه حفاظتی و مراقبتی قوام دژنت

یکی از موسسات حرفه ای و معتبر در تهران که به منظور ایجاد رفاه و افزایش امنیت در مکان های مختلف، خدمات حفاظتی و مراقبتی ارائه می کند، موسسه حفاظتی و مراقبتی قوام دژنت است. این مجموعه با ارائه خدمات متنوع حفاظتی توانسته در جایگاه بهترین موسسات حفاظتی در تهران قرار گیرد.

از جمله خدمات مهم و با کیفیتی که این موسسه با به کارگیری نیروهای خبره و متخصص خود ارائه می کند، می توان حفاظت و مراقبت از مجتمع های درمانی، حفاظت و مراقبت از مجتمع های کشاورزی، حفاظت و مراقبت از اماکن اداری، موسسات مالی و اعتباری، صندوق های قرض الحسنه، بانک های خصوصی، حفاظت و مراقبت از پروژه های عمرانی، حفاظت و مراقبت از پایانه های مسافر بری، حفاظت و مراقبت از اماکن درمانی و مذهبی، هنری و سینمایی، حفاظت و مراقبت از مسافرین اردوهای سیاحتی و زیارتی و… را نام برد.

 

3. موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آفرینان حافظ

موسسه نظم آفرینان حافظ سال هاست تمرکز خود را روی تربیت و آموزش نیروهای کارآزموده و حرفه ای در زمینه ایجاد و ارتقا امنیت قرار داده است. به همین دلیل با ارائه کردن خدماتی متنوع و با کیفیت جز یکی از بهترین موسسات حفاظتیو مراقبتی در تهران شناخته می شود.

این موسسه خدمات جدید و مبتنی بر فناوری های روز دنیا را ارائه می کند و به همین دلیل برای افراد و مراکزی که قصد زیر نظر گرفتن و ایجاد و کنترل امنیت از روش های جدید و از راه دور را دارند، نیز خدمات جدیدی و قابل قبولی ارائه می کند.

بدین صورت که می توانید در صورت نیاز جهت نصب سیستم های الکترونیکی و سنسورهای پیشرفته از خدمات ارزنده این تیم در جهت فروش، نصب، تعمیر و راه اندازی این نوع سیستم ها بهره مند شوید. علاوه بر این، در صورت لزوم جهت آشنایی و بهره مندی از خدمات متنوع این مجموعه می توانید از مشاوره های انتظامی و تخصصی تیم مجرب این مجموعه بهره مند شوید.

همچنین افرادی که علاقه به یادگیری فنون دفاع شخصی دارند، می توانند در این مجموعه در دوره های دفاع شخصی نیز شرکت کنند.

 

4. موسسه نظم گستران امید

موسسه نظم گستران امید نیز از ابتدای راه اندازی و شروع به کار تاکنون تمرکز خود را روی به دست آوردن مشتریان عزیز قرار داده است. به همین منظور همواره به دنبال روش هایی جهت افزایش رضایت مراجعین و مشتریان عزیر است.

با توجه به این که امروزه ایجاد و ارتقا امنیت و آرامش همواره تاثیر زیادی در اطمینان خاطر عموم مردم دارد، این موسسه در نظر دارد با دریافت کم ترین دستمزد خدماتی کامل و با کیفیت را به مشتریان ارائه کند. به همین دلیل در صورتی که نیاز به خدمات حفاظتی و مراقبتی دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان این مجموعه نیاز و درخواست های خود را به صورت کامل مطرح کنید.

تیم مجرب این مجموعه نیاز و درخواست مشتریان را با توجه به مکان مورد نظر را به صورت حضوری و بدون دریافت دستمزد و هزینه بررسی می کنند. همچنین در صورت لزوم آموزش های لازم و کاملی را به اعضای خانواده و افراد حاضر در مکان ارائه می کنند.

 

5. موسسه خدمات محافظتی مراقبتی نور سماء

تیم مجرب و حرفه ای موسسه خدمات محافظتی مراقبتی نور سماء به منظور حفظ امنیت و آرامش برای کارفرما و همچنین افراد حاظر در مکان های مورد نظر، خدمات حفاظتی را به صورت 24 ساعته و با نظارت کارشناسان مجرب ارائه می کند.

این مجموعه با توجه به این که با پروژه های امنیتی و حفاظتی مهم و معتبر در کشور همکاری داشته، آموزش های لازم جهت استفاده از تجهیزات دفاع شخصی از جمله شوکر، افشانه اشک آور، راهبند ضد انتحاری و… را به کارشناسان تیم خود ارائه نموده است.

با استخدام و بهره مند شدن از خدمات تیم موسسه خدمات محافظتی و مراقبتی نور سماء می توانید امنیت و آرامش را به محل های اماکن تجاری، اداری و فرهنگی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، کارخانجات، مجتمع های توریستی، انبارها، تالارها، مخازن و جایگاه های سوخت، اماکن ورزشی تفریحی، سیلوها، مجتمع های مسکونی و توریستی، فروشگاه ها و هتل ها، موسسات مالی و اعتباری و… بیاورید.

یکی از خدمات ارزنده و قابل توجه دیگر در این موسسه، نصب دوربین های مدار بسته و سیستم الکترونیکی حفاظتی به منظور کنترل و نظارت دقیق تر بر مکان های مورد نظر جهت حفاظت است.

 

6. موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آوران تدبیر پارسا (موسسه حفاظتی ناتپ)

یکی از ویژگی های بسیار مطلوبی که باعث ایجاد تمایز بین موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آوران تدبیر پارسا شده، راه اندازی و نظارت کامل و حرفه ای افسران ارشد باز نشسته نیروهای مسلح است. افسران مجرب و کارآزموده این تیم دوره های آموزشی و تخصصی حفاظت و مراقبت را برای نیروهای کارآمد، حرفه ای و مجرب و علاقه مند به این نوع خدمات برگزار می کند.

به همین منظور با مراجعه به این موسسه حرفه ای و معتبر در ایران می توانید متناسب با نیاز محل مورد نظر از خدمات کامل و متنوعی از جمله حفاظت و نگهبانی از مجتمع‌ های تجاری و اداری، خدمات مشاوره نظامی، انتظامی و حراستی، خدمات لابی من حرفه ای، خدمات حفاظت فیزیکی و تشریفات (اسکورت) و… نیز بهره مند شوید.

علاوه بر این، کارشناسان مجرب این تیم به منظور کنترل و نظارت بر امنیت مکان ها، سازمان ها و ادارات دولتی نیز قابلیت طراحی سیستم های مانیتورینگ حفاظتی و مراقبتی را نیز با بهترین کیفیت دارد.

 

7. شرکت محافظتی و مراقبتی پیشگامان امنیت و آرامش

شرکت محافظتی و مراقبتی پیشگامان امنیت و آرامش با به کارگیری و استخدام نیروهای مجرب و کادری حرفه ای در زمینه ارائه خدمات حفاظتی و مراقبتی، هدف خود را روی برقراری نظم و امنیت در اماکن و مجالس مختلف به منظور محافظت از اموال و دارایی های افراد و نهاد و سازمان های دولتی و خصوصی قرار داده است.

این مجموعه به منظور ارائه خدماتی ارزنده و منحصر به فرد، دوره های آموزشی با کیفیتی را تحت نظارت ناجا برای نیروهای خود برگزار می کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل یا خطر و جرمی آشنایی کامل برای انجام اقدامات لازم را داشته باشند.

از جمله خدمات مهم این شرکت حفاظتی و مراقبتی می توان ارائه و تامین حراست، تامین خدمات لابی من، تامین نیروی نگهبان، تامین امنیت فردی و اجتماعی، ارائه سیستم های حفاظت فردی، سیستم های نظارتی و… را نام برد.

 

8. موسسه حفاظتی صیانت ظفر سپاهان

یکی دیگر از بهترین موسسات حفاظتی و مراقبتی در اصفهان که با ارائه خدمات کامل و متنوع امنیتی و مراقبتی به عنوان بهترین موسسه حفاظتی و مراقبتی در کشور شناخته می شود، موسسه حفاظتی صیانت ظفر سپاهان است. این موسسه فعالیت حرفه ای خود را از سال 1384 زیر نظر پلیس پیشگیری استان اصفهان آغاز کرد و در حال حاضر 500 نیروی فعال و متخصص در زمینه خدمات امنیتی و مراقبتی دارد.

از جمله مهم ترین خدمات موسسه حفاظتی و مراقبتی صیانت ظفر سپاهان، می توان به حفاظت از تجهیزات، حفاظت از مراکز درمانی، حفاظت از منازل و آپارتمان ها،  نگهبانی از اماکن و تاسیسات خصوصی، حفاظت از محل کار، حفاظت از مراکز تجاری و… را نام برد.

 

9. موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آوران نسیم آرامش

موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آوران نسیم آرامش نیز به عنوان یکی از بهترین موسسات حرفه ای و کارآزموده در اصفهان در زمینه ارائه خدمات حفاظتی و مراقبتی برتر در ایران شناخته می شود. در این موسسه خدمات حفاظتی کامل و بسیار با کیفیتی در زمینه امنیت و حفاظت ارائه می شود.

به همین منظور در صورتی که قصد برقراری و ایجاد نظم و آرامش در محیط کار، محل زندگی یا مجتمع های تجاری و اداری مختلف را دارید، می توانید با همکاری تیم مجرب این مجموعه آرامش و امنیت را در محیط فراهم کنید.

یکی از بهترین ویژگی های این شرکت حفاظتی و مراقبتی، ارائه مشاوره های تخصصی است. به همین منظور می توانید با ثبت درخواست خود در سایت موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آوران نسیم آرامش از مشاوره رایگان تیم مجرب این مجموعه بهره مند شوید.

 

10. موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی امین حفاظ میهن

موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی امین حفاظ میهن با نظارت و تایید نیروی انتظامی کشور در شیراز آغاز به کار کرده و در طی فعالیت های مختلف خود توانسته میزان رضایت بالایی را از مشتریان و مراجعین به دست آورد. این موسسه حفاظتی با توجه به این که در شهر شیراز راه اندازی و واقع شده، خدمات ارزنده و بسیار با کیفیتی را جهت محفاظت و راهنمایی مسافرین و گروه های توریستی ارائه می کند.

علاوه بر این، از جمله مهم ترین خدمات این مجموعه می توان استخدام نگهبان محله، استخدام نگهبان بانک و اماکن دولتی، حفاظت فیزیکی از اماکن تجاری و صنعتی، حراست از سازمان های خصوصی و دولتی در شیراز، و حفاظت از انبارها و پروژه های عمرانی را نام برد.

 

جمع بندی

با افزایش امنیت متاسفانه یکی از مشکلات شایعی که در شهرهای بزرگ دیده می شود، افزایش میزان وقوع جرم و جنایت و خطرات مختلف برای افراد در محیط ها و مکان های شلوغ یا بسیار خلوت است. به همین منظور یکی از بهترین پیشنهادات حرفه ای که برای ایجاد و افزایش امنیت و آرامش پیشنهاد می شود، استفاده از خدمات با کیفیت موسسات حفاظتی و مراقبتی است.

علاوه بر این، همان طور که می دانید در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، اسناد و مدارک مهمی وجود دارد که نگهداری و بایگانی آن ها حائز اهمیت است. به همین منظور در این مقاله به بررسی و معرفی 10 مورد از بهترین موسسه های حفاظتی و مراقبتی در ایران پرداختیم که خدماتی جامع و کامل در زمینه محافظت و مراقبت ارائه می کنند.

اشتراک گذاری مطلب:
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

6 پاسخ

  1. با سلام بنده سه تا پروژه ساختمانی دارم و از موسسه حفاظتی و امنیتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان پلیس یاران نیرو گرفتم و واقعا ازشون راضی ام

  2. درود بر شما موسسه حفاظتی و مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان با کادری مجرب و کارآزموده هستن بنده بعنوان یک وکیل پایه یک دادگستری که کاملا از کارشون راضیم و موکلین بنده هم کاملا راضین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *