بهترین پزشک مغز و اعصاب در کرج [اسامی + شماره تماس]

بهترین پزشک مغز و اعصاب در کرج
کشور ایران یکی از پیشرفته ترین کشورها در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مختلف محسوب می شود. پزشکان مجرب و حرفه ای زیادی در رشته های مختلف و در بهترین دانشگاه های ایران و خارج از ایران تحصیل کرده و مهارت و تجربه بسیار خوبی در زمینه درمان بیماری های مختلف به دست آورده اند. این مسئله در مورد همه شهرهای بزرگ ایران از استان البرز نیز صدق می کند. در شهر کرج پزشکان مجرب و بسیار حرفه ای در زمینه های درمان بیماری های مختلف از جمله درمان بیماری های مغز و اعصاب فعالیت می کنند. به همین منظور در ادامه بهترین پزشک مغز و اعصاب در کرج قصد داریم چندتا از بهترین های این حوزه را معرفی نماییم.

معرفی بهترین پزشکان مغز و اعصاب در کرج

با افزایش سطح و میزان استرس های روزانه که همه ما در زندگی تجربه می کنیم، متاسفانه تعداد بیماری های مرتبط با استرس و اضطراب نیز افزایش چشمگیری پیدا کرده است. در واقع یکی از دلایل مهم بروز بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب از جمله سر دردهای میگرنی، سر درد خوشه ای، صرع، MS، انواع سکته های مغزی و… همگی می تواند به دلیل افزایش میزان استرس باشد.

معرفی بهترین پزشکان مغز و اعصاب در کرج

در صورتی که هر گونه علائم ناشی از بیماری های ذکر شده را تجربه می کنید و به دنبال پزشک مجرب مغز و اعصاب در کرج هستید، همراه تن مگ باشید تا لیستی از بهترین پزشکان فعال در این زمینه را معرفی کنیم:

1. دکتر محمدرضا فردوسی

دکتر محمدرضا فردوسی یکی از متخصصین مغز و اعصاب در کرج است که مدرک خود را از دانشگاه تهران در این رشته دریافت کرد. یکی از مهم ترین ویژگی های این پزشک کاربلد، سابقه فعالیت درخشان در زمینه درمان بسیاری از بیماری های مغز و اعصاب از جمله: بیماری های عصبی مادرزادی، صرع و تشنج اطفال، درمان خونریزی های مغزی، درمان انواع سر درد، آلزایمر و… است.

 • شماره تماس: 02632279639
 • نشانی: کرج، فردیس، بین فلکه اول و سه راه حافظیه، کوچه بعد از مسجد (چهارم شهید عطایی)، داخل کوچه مرکز ارتوپدی سپنتا

 

2. دکتر الهه محقق منتظری

یکی دیگر از بهترین پزشکان مجرب مغز و اعصاب و دارای بورد تخصصی در این زمینه، دکتر الهه محقق منتظری است. این پزشک مجرب عضو انجمن مغز و اعصاب ایران بوده و سابقه درخشان و بسیار خوبی در زمینه تشخیص و درمان اختلالات عصبی، بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد.

همچنین دکتر الهه محقق منتظری با تکیه بر جدیدترین دانش های روز دنیا و همچنین سوابق و تجربه درخشان خود، قابلیت و توانایی درمان بیماری های سخت مربوط به مغز و اعصاب را نیز دارد. از جمله خدمات مختلف این پزشک می توان انجام نوار عصب و عضله، درمان و پیشگیری از سکته مغزی، درمان خونریزی مغزی و درمان مشکلات ستون فقرات و… را نام برد.

 • شماره تماس: 0905566676
 • نشانی: کرج، بلوار بهشتی، حد فاصل میدان شهدا و طالقانی، برج قائم، طبقه 9، واحد 29

 

3. دکتر علی راست منش

یکی از شناخته شده ترین و بهترین پزشکان مجرب مغز و اعصاب که دارای بورد تخصصی در این رشته است، دکتر علی راست منش می باشد. این پزشک علاوه بر درمان بیماری های مغز و اعصاب شامل سکته های مغزی، سردردهای مختلف، آلزایمر و… در سمت استادیار دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز فعالیت درخشانی دارد.

به همین دلیل با تکیه بر جدیدترین اطلاعات و علم دنیا، بیماری های مختلف را تشخیص داده و سپس اقدام به ارائه بهترین روش های درمانی می کند. از جمله خدمات درخشان دکتر علی راست منش می توان به تزریق بوتاکس میگرن، سونوگرافی عروق مغز و گردن، درمان دیسک کمر و گردن، درمان سکته مغزی، نوار چشم و… اشاره کرد.

 • شماره تماس: 02632264657 و 09393658397
 • نشانی: کرج، چهار راه طالقانی، خیابان کوی گل ها، ساختمان بنای ماندگار، طبقه دوم، واحد 202

 

4. دکتر محمد کمانگر

یکی از بهترین پزشکان مجرب و فعال در زمینه درمان بیماری های مغز و اعصاب، دکتر محمد کمانگر است. این پزشک مجرب و جوان به دلیل اخلاق بسیار خوب و رفتار صمیمانه با بیماران، نظر مثبت بیماران و افراد مختلفی را به دست آورده است. یکی از ویژگی های برجسته و قابل توجه این پزشک مجرب، کسب رتبه برتر در آزمون تخصصی رشته مغز و اعصاب است.

همچنین در حال حاضر در زمینه استادیاری در دانشگاه نیز فعالیت درخشانی دارد. خدمات بسیار مطلوب دکتر محمد کمانگر نیز شامل درمان ناهنجاری های مادرزادی مغز و ستون فقرات، درمان تومورهای ستون فقرات، آندوسکوپی مغز، درمان ضایعات عروقی ستون فقرات، جراحی تنگی کانال نخاعی و… است.

 • شماره تماس: 02632222827
 • نشانی: کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله 3، مرکز تصویر برداری نور، طبقه 3

 

5. دکتر علی مازار اتابکی

دکتر علی مازار اتابکی یکی از پزشکان مجرب در رشته مغز و اعصاب است که تخصص خود را در زمینه جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرد. طبق بررسی های انجام شده در مورد سوابق این پزشک، می توان گفت که دکتر علی مازار اتابکی تجربه و مهارت بسیار خوبی در زمینه درمان بسیاری از بیماری های مغز و اعصاب دارد. خدمات این پزشک شامل انجام جراحی های تنگی کانال نخاعی گردن و کمر، درمان و جراحی تومورهای مغزی، تشخیص و درمان انواع سر درد، تشخیص و درمان بیرون زدگی دیسک، تشخیص و درمان آسیب های مغزی و… است.

 • شماره تماس: 02634947072
 • آدرس: کرج، میدان شهدا، بلوار مهدیه، کوچه نور الهدی، جنب مهدیه کرج

 

6. دکتر مونا رمضانی قمصری

دکتر مونا رمضانی قمصری با داشتن سوابق و تجربه درخشان در زمینه بیماری های مغز، جزو برجسته ترین پزشکان مغز و اعصاب در کرج شناخته می شود. این پزشک دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی به پایان رساند. همچنین جزو برترین پزشکان در دوره تخصص مغز و اعصاب این دانشگاه محسوب می شود.

یکی از بهترین ویژگی های برجسته دکتر مونا رمضانی تجربه درخشان این پزشک برای درمان بیماری های حاد و شدید از جمله سرطان مغز، التهاب مغز و اعصاب، درمان صرع و… است. خدمات شایسته و قابل توجه این پزشک نیز شامل درمان سکته ها و خونریزی های مغزی، درمان انواع اختلالات مغزی، نوار عصب و عضله، درمان MS، نوار مغز و… است.

 • شماره تماس: 02634483853 و 09012723537
 • آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به میدان سپاه، روبروی مخابرات، ساختمان طاق کسری، طبقه 6، واحد 604

 

7. دکتر مهدی رحمانی

یکی از با سابقه ترین و بهترین پزشکان متخصص مغز و اعصاب کرج که در سال 1371 از رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده و سپس در سال 1381 از رشته مغز و اعصاب ادامه تحصیل داد، دکتر مهدی رحمانی است. به همین دلیل در طی فعالیت بلند مدت خود، سابقه درمان بسیاری از بیماران مغز و اعصاب را به دست آورده است. از جمله مهم ترین خدمات دکتر مهدی رحمانی می توان نوار عصب و عضله، درمان دردهای ریشه ای ستون فقرات، درمان ضایعات عروق مغزی، درمان اختلالات مغزی، طب سوزنی و… را نام برد.

 • شماره تماس: 02636500376
 • نشانی: کرج، بلوار شهدای فردیس، جنب فروشگاه رفاه، طبقه فوقانی داروخانه سلامت، ساختمان دکتر برزویی، طبقه 1، مطب دکتر مهدی رحمانی

 

8. دکتر محمود رشیدی

یکی دیگر از بهترین پزشکان با سابقه مغز و اعصاب که سال هاست در زمینه درمان بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب فعالیت می کند، دکتر محمود رشیدی است. ایشان تاکنون نمونه جراحی های موفق مغز را انجام داده و نظر مثبت بیماران مختلفی را به دست آورده است. توسط دکتر محمود رشیدی خدمات شایسته و بسیار مهم دیگری از جمله درمان موتور مغز و نخاع، تشخیص و درمان بیرون زدگی دیسک، تشخیص و درمان سر درد، درمان کیست مغزی و… انجام می شود.

 • شماره تماس:02632724127
 • آدرس: کرج، هفت تیر، نبش لاله 3، مجتمع تصویر برداری نور، طبقه 4

 

9. دکتر لیلا حشمی

دکتر لیلا حشمی طبق بررسی های انجام شده در مورد نظرات بیماران مختلف، جز پزشکان محبوب و با سابقه خوب در زمینه درمان بیماری های مغز و اعصاب شناخته می شود. این پزشک جوان تحصیلات خود را در دوره تخصص مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساند. در حال حاضر نیز خدمات بسیار مطلوب دیگری از جمله: درمان سر درد مزمن، نوار چشم، نوار مغز، سونوگرافی عروق مغز، نوار عصب و عضله و… را ارائه می کند.

 • شماره تماس: 09120677290 و 02634212772
 • آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، بین هلال احمر و استانداری، نرسیده به داروخانه هلال احمر، جنب شهر کتاب، ساختمان پزشکان نور، طبقه 4، واحد 14

 

10. دکتر بهنام دانش پژوه

دکتر بهنام دانش پژوه به دلیل اخلاق بسیار خوب و رفتار صمیمانه با بیماران مختلف، به عنوان یکی از پزشکان محبوب و حاذق برای درمان بیماری های مغز و اعصاب شناخته می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های قابل توجه این پزشک، انجام و استفاده از تکنیک ها و روش های نوین و منحصر به فرد برای بیماران مختلف است. همچنین در مطب ایشان خدمات دیگری از جمله: انجام نوار عضله و عصب، درمان دردهای ریشه ای ستون فقرات، درمان اختلالات حافظه، درمان ضایعات عروقی مغز و… ارائه می گردد.

 • شماره تماس: 02632746938
 • نشانی: کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله سوم، ساختمان پزشکان نور، طبقه ششم

 

جمع بندی

در این مقاله به منظور آشنایی بیشتر بیمارانی که با بیماری های مغز و اعصاب دست و پنجه نرم می کنند، به معرفی بهترین پزشکان برای درمان بیماری های مغز و اعصاب پرداخته شد. در صورتی که با مشکلات و بیماری هایی نظیر سر درد مزمن، میگرن، سکته مغزی، خونریزی مغزی و… مواجه هستید، با مطالعه این مقاله می توانید با بهترین پزشکان مجرب در کرج آشنا شده و سپس بهترین پزشک مورد نظر را انتخاب نمایید.

اشتراک گذاری مطلب:
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *