بهترین سالن زیبایی در کرج [لیست معرفی + آدرس]

بهترین سالن زیبایی در کرج
یکی از دغدغه های مهم برای خانم ها در شهرهای بزرگ پیدا کردن بهترین سالن زیبایی است. این موضوع برای عروس خانم ها و خانم هایی که قصد شینیون و آرایش برای مجالس و مناسبت های خاص را دارند، از اهمیت بیشتری برخوردار است. از طرفی چون در شهرها و استان های بزرگ که تعداد زیادی سالن هایی زیبایی در آن وجود دارد، ممکن است پیدا کردن سالن زیبایی با کیفیت برای برخی از خانم ها به یک چالش بزرگ تبدیل شود. به همین منظور در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی بهترین سالن های زیبایی زنانه در کرج می پردازیم تا با شناخت بیشتری بهترین سالن را انتخاب کنید.

معرفی سالن های زیبایی خوب و با کیفیت در کرج

معرفی سالن های زیبایی خوب و با کیفیت در کرج

استان البزر و به ویژه شهر کرج تعداد زیادی سالن های زیبایی دارد که موجب شده خانم ها را برای انتخاب بهترین سالن زیبایی دچار تردید کند. یکی از مهم ترین مواردی که زمان انتخاب سالن زیبایی خوب و با کیفیت در کرج مطرح می شود، بررسی ویژگی های سالن و خدمات مختلفی است که در سالن ارائه می شود. ما برای آشنایی بیشتر و معرفی بهترین سالن های زیبایی در کرج، بررسی های مختلفی انجام داده ایم و در ادامه بهترین سالن ها را در کرج معرفی می کنیم:

 

سالن زیبایی الی

سالن زیبایی الی به دلیل داشتن نیروهای متبهر و حرفه ای در مجموعه خود جزو بهترین سالن های زیبایی در کرج شناخته می شود. کلیه نیروها و آرایشگران فعال در این مجموعه با یادگیری و شرکت در دوره های جدید و به روز، همواره بهترین و جدیدترین تکنیک ها را برای افزایش رضایت مراجعین و مشتریان ارائه می کنند.

در این سالن زیبایی خدمات مختلف زیبایی در لاین های جداگانه ارائه می شود. به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی نیز می توانید با شماره تماس های این سالن تماس بگیرید. از جمله خدمات مختلف این سالن زیبایی می توان انجام خدمات زیبایی شامل: احیای مو، رنگ مو، شینیون مو، کاشت ناخن، پدیکور و مانیکور و … را نام برد.

 • شماره تماس: 02634206531 و 02634206530
 • شماره همراه: 09192075906
 • آدرس سالن: کرج، رجایی شهر (گوهردشت)، فاز 1، خیابان دوم شرقی، مجتمع تندیس، طبقه 2، واحد 5، عروس سرای الی

 

مرکز تخصصی آرایش عروس مرجان سنگ تراش

سالن و مرکز تخصصی آرایش عروس مرجان سنگ تراش با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای برای ارائه خدمات حرفه ای زیبایی و مراقبت های پوستی، جزو بهترین سالن های زیبایی در استان البرز و شهر کرج شناخته می شود. با توجه به این که این مرکز تخصصی یک سالن بزرگ و وسیع دارد، خدمات زیبایی مختلف در لاین های مجزا ارائه می گردد.

برای ارائه خدمات مختلف زیبایی نیز بهترین نیروهای متبهر و با تجربه در مرکز تخصصی آرایش عروش مرجان سنگ تراش، مشغول به کار هستند. از جمله خدمات تخصصی این مجموعه می توان آرایش عروس، آرایش محفلی، کاشت ناخن، پدیکور و مانیکور، انواع بافت مو، تاتو، فیبروز، اصلاح و کوتاهی مو و… را نام برد.

 • شماره تماس: 09193719241
 • آدرس: کرج، گوهر دشت، فلکه اول، کوچه دوم غربی، ساختمان ساویز، طبقه اول، واحد 8، سالن زیبایی مرجان سنگ تراش

 

سالن تخصصی آرایش و زیبایی سرزمین زیبایی

سالن تخصصی آرایش و زیبایی سرزمین زیبایی یکی از با سابقه ترین سالن های زیبایی در کرج است که خدمات متنوع و منحصر به فردی را ارائه می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های این سالن زیبایی ارائه خدمات زیبایی و آرایشی با استفاده از جدیدترین تکنیک های مدرن و جدید و به کارگیری نیروهای کار آزموده و ماهر در رشته های مختلف زیبایی و آرایشی است.

علاوه بر این، خدمات مختلف زیبایی در لاین های مجزا و کاملا بهداشتی ارائه می گردد. خدمات مختلف این سالن زیبایی شامل: رنگ و مش مو، بالیاژ مو، هایلات مو، کاشت ناخن، کوتاهی و اصلاح مو، اصلاح صورت و ابرو و… است.

 • شماره تماس: 02632510784 و 02635707000
 • شماره همراه: 09129612177
 • آدرس: کرج، عظیمیه، 45 متری کاج، بین ندا و پامچال جنوبی، پلاک 261، ساختمان دیارا، سالن زیبایی سرزمین زیبایی

 

سالن زیبایی آلما

یکی دیگر از بهترین سالن های زیبایی زنانه در کرج که به دلیل ارائه خدمات مختلف و متنوع و همچنین در نظر گرفتن قیمت مقرون به صرفه نظر مثبت مشتریان را را به دست آورده، سالن زیبایی آلما است. مدیریت حرفه ای این سالن زیبایی، به منظور افزایش سطح رضایت مشتریان محترم، از بهترین نیروهای متبهر و حرفه ای برای فعالیت در بخش های مختلف و ارائه خدمات متنوع دعوت به همکاری کرده است.

کیفیت بالای خدمات مختلف زیبایی و آرایش سالن زیبایی آلما سبب شده که روز به روز به اعتبار این سالن افزوده شود. خدمات سالن زیبایی آلما شامل آرایش عروس، کانتورینگ صورت، اصلاح مو و ابرو و صورت، کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ و مش و هایلات و شینیون مو و… است.

 • شماره تماس: 09128914451
 • آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، نبش کسرا شمالی، ساختمان مولانا، طبقه اول واحد 2، سالن زیبایی آلما

 

سالن تخصصی پیرایش و زیبایی سمر یگانه

یکی از مهجزترین سالن های زیبایی معتبر در کرج که خدماتی حرفه ای و بسیار عالی در زمینه زیبایی و آرایش و پیرایش ارائه می کند، سالن تخصصی پیرایش و زیبایی سمر یگانه است. یکی از مهم ترین ویژگی های بارز و قابل توجه این سالن زیبایی، استفاده از تجهیزات به روز و کامل و تکنیک های جدید و نوین برای ارائه خدمات زیبایی مختلف است.

نیروهای انسانی خوش برخورد و مجرب این مجموعه نیز، خدمات مختلف زیبایی را در لاین های جداگانه و در فضایی کاملا بهداشتی و تمیز و لوکس ارائه می کنند. از جمله بهترین خدمات شایسته سالن تخصصی پیرایش و زیبایی سمر یگانه می توان اصلاح و کوپ و کوتاهی مو، اصلاح ابرو و صورت، مراقبت و زیبایی ناخن، کراتینه و احیای مو، رنگ و مش مو و… را نام برد.

 • شماره تماس: 09127725099 و 09104138285
 • آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، نبش خیابان ابوعلی سینا، ساختمان افرا، طبقه 2، واحد 2، سالن زیبایی سمر یگانه

 

مجموعه تخصصی آرایش و زیبایی روشا

سالن زیبایی روشا یکی دیگر از بهترین سالن هایی زیبایی بسیار با کیفیت و معتبر در کرج است که توسط خانم آیدا دهقان راه اندازی شده و تعدادی نیروی انسانی مجرب در لاین های مختلف دارد. کلیه نیروهای این مجموعه در دوره های تخصصی زمینه های مختلف آرایش و زیبایی شرکت کرده و مدارک معتبری دریافت نموده اند.

به همین دلیل آماده انجام روش ها و تکنیک های مختلف زیبایی و آرایش در لاین های مختلف و مجزا از یک دیگر هستند. در مجموعه تخصصی آرایش و زیبایی روشا خدمات متنوعی از جمله اصلاح و کوپ و هیرکات، انواع شینیون، انواع بافت مو، کاشت ناخن، کراتینه، آرایش و گریم و کانتور صورت عروس و آرایش محفلی و… ارائه می گردد.

 • شماره تماس: 09194882709 و 09354881344
 • آدرس: کرج، جهان شهر، میدان گل ها؛ پاساژ کوروش، طبقه 4، سالن آرایش و زیبایی روشا

 

سالن زیبایی و آرایش آندیا فلاح

یکی از سالن های زیبایی بسیار با کیفیت و حرفه ای برای ارائه انواع آرایش با سبک های مختلف و همچنین خدمات مختلف زیبایی و آرایش در کرج، سالن زیبایی و آرایش آندیا فلاح است. در این سالن زیبایی نیروهای مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات مختلف و متنوع زیبایی در لاین های مجزا و با کیفیت بسیار عالی هستند.

این سالن زیبایی دارای فضایی وسیع و بزرگ بوده و برای افزایش رضایت مشتریان محترم از تکنیک ها و دستگاه های جدید و بسیار با کیفیت برای ارائه خدمات زیبایی استفاده می کند.

 • شماره تماس: 09123717059
 • آدرس: کرج، مهرشهر، چهار باندی، فاز 2، نبش خیابان 206، ساختمان ایفل، طبقه 3، سالن زیبایی آندیا فلاح

 

سالن زیبایی ماندانا ملکی

سالن زیبایی ماندانا ملکی با داشتن سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات زیبایی و آرایشی، سال هاست که جزو بهترین سالن های زیبایی در کرج شناخته می شود. در این سالن، خدمات زیبایی با استفاده از دستگاه و امکانات بسیار پیشرفته و جدید و عالی به مشتریان محترم ارائه می گردد.

یکی از مهم ترین ویژگی های قابل توجه و بسیار مطلوب این سالن زیبایی فضای بزرگ، مدرن و مجهز و همچنین نور پردازی منحصر به فرد آن است که باعث ایجاد احساس آرامش خاطر برای مشتریان می شود. همچنین خدمات مختلف زیبایی و آرایش نیز توسط نیروهای مجرب و دوره دیده این مجموعه با کیفیت بسیار مطلوب ارائه می گردد.

 • شماره تماس: 09913088438
 • آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، ساختمان کاج، طبقه 3، واحد 6

 

سالن زیبایی ال دی

یکی از رایج ترین روش های زیبایی که در سالن های زیبایی مختلف انجام می شود و بین خانم ها طرفداران زیادی دارد، رنگ کردن مو است. در سالن زیبایی ال دی خدمات مختلفی ارائه می گردد که یکی از بهترین آن ها خدمات رنگ مو، مش، هایلات، بالیاژ و… با جدیدترین تکنیک های روز و بر اساس سلیقه و نظر مشتریان و رنگ چهره و صورت آن ها است. همچنین سایر خدمات زیبایی دیگر توسط نیروهای حرفه ای سالن زیبایی ال دی با کیفیت بسیار مطلوب ارائه می گردد.

 • شماره تماس: 091221789007
 • آدرس: کرج، جهانشهر، ابتدای خیابان استانداری، خیابان توکلی، پلاک 61

 

سالن آرایش و زیبایی مرجان زعیم پور

یکی دیگر از سالن های زیبای با سابقه درخشان و معروف در کرج، سالن آرایش و زیبایی مرجام زعیم پور است. در این مجموعه خدمات مختلف زیبایی از جمله خدمات مراقبت های زیبایی در یک لاین جداگانه و کاملا به صورت تخصصی ارائه می گردد.

همچنین خدمات متنوع و مختلف این مجموعه آن را به یک سالن زیبایی با کیفیت و معتبر تبدیل کرده است. نیروهای انسانی مجرب و حرفه ای این سالن نیز، با جدیدترین تکنیک های به روز، خدماتی مختلف از جمله آرایش عروس و محفلی، گریم و کانتور صورت، کاشت و طراحی ناخن، کوتاهی مو، اصلاح ابرو و صورت و… را ارائه می کنند.

 • شماره تماس: 02634218213
 • آدرس: کرج، میدان سپاه (جهانشهر)، بلوار جمهوری شمالی، جنب بانک توسعه صادرات، ساختمان پروتون، طبقه 4، واحد 1، سالن زیبایی مرجان زعیم پور

جمع بندی

تنوع و تعدد بالای سالن های زیبایی در کرج سبب شده که انتخاب برای خانم ها برای انجام خدمات زیبایی سخت و زمان بر باشد. به همین دلیل در این مقاله به صورت کامل بهترین سالن های زیبایی در کرج را معرفی کرده و مورد بررسی قرار دادیم. با مطالعه این مقاله می توانید ضمن آشنایی با سالن های زیبایی مختلف، سالن زیبایی مورد نظرتان را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید.

اشتراک گذاری مطلب:
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *