بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج [آدرس+شماره]

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج [آدرس+شماره]
یکی از اصلی ترین احتیاجات همه ما در طول زندگی مراجعه به دندانپزشکی و انجام معاینات تخصصی توسط دندانپزشکان مجرب و متخصص است. این موضوع برای همه افراد و به ویژه کودکان و افراد میانسال که دندان های آن ها در معرض خطر است، اهمیت بیشتری دارد. یکی از مهم ترین نکاتی که زمان مراجعه به دندانپزشک برای معاینه کردن دندان ها یا درمان آن ها اهمیت زیادی دارد، مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی معتبر و با کیفیت است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم بهترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج را معرفی کنیم.

معرفی بهترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج

معرفی بهترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج

یکی از مهم ترین چالش هایی که برخی افراد برای مراجعه به دندانپزشکی در شهر و استان های بزرگ با آن روبرو هستند، انتخاب کلینیک دندانپزشکی خوب و معتبر در آن شهر است. چون در شهرهای بزرگ و پر جمعیت به منظور خدمات رسانی به کلیه مردم کلینیک های مختلف و زیادی در سرتاسر شهر راه اندازی می شوند. به همین منظور ما در این مورد تحقیقات و بررسی های مختلف انجام داده ایم تا بهترین کلینیک ها را معرفی کنیم. از جمله بهترین کلینیک های دندانپزشکی کرج می توان کلینیک های زیر را معرفی کرد.

 

کلینیک دندانپزشکی مصباح

کلینیک دندانپزشکی مصباح با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای برای درمان بیماری دهان و دندان یکی از بهترین کلینیک های فعال و معتبر در کرج شناخته می شود. در این کلینیک خدمات تخصصی از جمله جراحی دندان، عصب کشی بدون درد، جرم گیری، ارتودنسی، بلیچینگ، ساخت پروتزهای متحرک و ثابت و… به صورت حرفه ای در اتاق های درمانی مختلف و مجزا توسط پزشکان متخصص و مجرب در این زمینه انجام می شود.

 • شماره تماس: 09003181888
 • آدرس: کرج، چهار راه مصباح، اواسط کوچه رنجی های شمالی، درمانگاه دندان پزشکی مصباح

 

کلینیک دندانپزشکی شادان

در صورتی که به دنبال یک کلینیک حرفه برای ارائه و انجام خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی هستید، کلینیک دندانپزشکی شادان یکی از بهترین انتخاب ها است. در این کلینیک پزشکان عمومی دندانپزشکی و متخصص برای درمان بسیاری از مشکلات و درمان بیماری های دندان و لثه و… برای بیماران مختلف انجام می شود.

در این کلینیک از بهترین تجهیزات جدید و با کیفیت برای انجام خدمات حرفه ای و تخصصی استفاده می شود. از جمله خدمات کلینیک دندانپزشکی شادان می توان ارتودنسی، درمان ریشه، عصب کشی، بلیچینگ، جراحی دندان عقل، طراحی طرح لبخند، روکش معمولی و زیبایی و… را نام برد.

 • شماره تماس: 02632265663 و 02632265664
 • آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه 2، واحد 202، کلینیک دندانپزشکی شادان

 

کلینیک دندانپزشکی موذن

کلینیک دندانپزشکی موذن با مجهز شدن به جدیدترین تجهیزات پیشرفته و مناسب برای مشکلات مربوط به دندان، یکی از بهترین کلینیک های فعال در کرج شناخته می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این کلینیک به کارگیری و دعوت به کار کردن از بهترین پزشکان دندانپزشکی عمومی و پزشکان متخصص برای درمان ریشه، عصب کشی، ایمپلنت، دندانپزشکی کودکان و… در بخش های مختلف و متعدد است.

همچنین تجهیزات و امکانات فراهم شده در این کلینیک مطابق با استانداردهای روز دنیا است و نظر مثبت مراجعین و بیماران مختلف را به دست آورده است.

 • شماره تماس: 02634217040 و 02634217039
 • نشانی: کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، رو به روی در اصلی دانشگاه آزاد، پلاک 50، واحد 3، کلینیک دندانپزشکی موذن

 

کلینیک دندانپزشکی وصال

کلینیک دندانپزشکی وصال یکی از با سابقه ترین کلینیک های معتبر و مجهز شده به تجهیزات و وسایل تخصصی برای درمان بیماری های مربوط به دندان است. این کلینیک در سال 1381 توسط دکتر حمیدرضا البرزی نیا و دکتر شهریار جنانی راه اندازی و تاسیس شد. در حال حاضر نیز توسط دکتر حمیدرضا البرزی نیا مدیریت می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های کلینیک دندانپزشکی وصال استفاده و به کارگیری جدیدترین متدهای روز دنیا برای درمان بیماری های مختلف مربوط به دهان و دندان است. خدمات متنوع و مختلفی در این کلینیک انجام می شود که مهم ترین آن ها شامل ارتودنسی، ایمپلنت، جرم گیری، بریج دندان در کودکان، درمان ریشه دندان، بیماری لثه، درمان های مربوط به پیشگیری از پوسیدگی دندان و… است.

 • شماره تماس: 02634481455
 • نشانی: کرج، بلوار ملاصدرا، میدان نبوت، درمانگاه وصال، طبقه سوم، کلینیک دندانپزشکی وصال

 

کلینیک دندانپزشکی بهبد

کلینیک دندانپزشکی بهبد نیز با داشتن سابقه 20 سال خدمات درخشان و با کیفیت، یکی دیگر از مراکز معتبر برای انجام خدمات دندانپزشکی در کرج شناخته می شود. یکی از ویژگی هایی که باعث متمایز شدن این کلینیک در مقایسه با سایر کلینیک های دیگر شده، فضای آرام، لوکس، مدرن و زیبای آن است.

به صورتی که با وارد شدن به فضای این کلینیک احساس آرامش خاطر خواهید داشت و می توانید از خدمات حرفه ای این مجموعه به بهترین نحو بهره مند شوید. در این کلینیک برای انجام خدمات مختلف دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، عصب کشی، جراحی فک، ارتودنسی، درمان ریشه، کامپوزیت و زیبایی دندان و… پزشکان مجرب و حرفه ای به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

 • شماره تماس: 02632402347
 • نشانی کلینیک: کرج، خیابان بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، روبروی بانک انصار، مجتمع درمانی بهبد، طبقه پنجم، کلینیک دندانپزشکی بهبد

 

کلینیک دندانپزشکی ماهان

یکی دیگر از کلینیک های دندانپزشکی معتبر و بسیار حرفه ای در انجام و ارائه خدمات دندانپزشکی در کرج، کلینیک دندانپزشکی ماهان است. در این کلینیک به منظور درمان ریشه و جراحی زیبایی و… از جدیدترین تکنیک ها و بهترین تجهیزات پیشرفته استفاده می شود،

تا شاهد بهترین نتیجه مورد نظر، بدون درد باشید. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مطلوب این کلینیک انجام خدمات دندانپزشکی توسط پزشکان متخصص و حرفه ای در بخش های جداگانه برای انجام خدمات مختلف و متعدد از جمله جراحی پیوند استخوان، جراحی دندان عقل نهفته، پروتزهای دندانی، عصب کشی، دندانپزشکی کودکان و… است.

 • شماره تماس: 09363576434
 • نشانی کلینیک: کرج، گلشهر، چهار راه گلزار، نبش کوکب غربی، برج اسلام، طبقه چهارم، کلینیک دندانپزشکی ماهان

 

کلینیک دندانپزشکی ارغوان

اگر به دنبال یک کلینیک حرفه ای و تخصصی برای انجام خدمات مختلف دندانپزشکی هستید، کلینیک دندانپزشکی ارغوان یکی از بهترین کلینیک های معتبر و بسیار با کیفیت در کرج است. از جمله ویژگی های قابل توجه و بسیار مطلوب این کلینیک می توان استفاده از جدیدترین و بهترین دستگاه های به روز و با کیفیت را نام برد.

به همین دلیل خدمات مختلف دندانپزشکی با کم ترین درد و با روش های کم تهاجمی برای بیماران عزیز انجام می شود. همچنین در صورتی که قصد درمان دندان درد فرزندان خود را دارید، می توانید به کلینیک دندانپزشکی ارغوان و بخش دندانپزشکی اطفال مراجعه کنید.

 • شماره تماس: 02634091212
 • نشانی کلینیک: کرج، خیابان شهید بهشتی، 45 متری گلشهر، روبه روی پمپ بنزین حصارک، ساختمان بقیه الله، طبقه 3، کلینیک دندانپزشکی ارغوان

 

کلینیک دندانپزشکی سپید

کلینیک دندانپزشکی سپید به منظور کسب رضایت مراجعین و بیماران مختلف، ضمن فراهم کردن محیطی آرام و بهداشتی و تمیز، خدمات دندانپزشکی مختلف را به صورت کاملا تخصصی و توسط پزشکان مجرب و متخصص در این زمینه ارائه می کند. از جمله ویژگی های بسیار مطلوب این کلینیک ارائه خدمات زیبایی دندان، علاوه بر خدمات درمان دندان است. خدمات متنوع کلینیک دندانپزشکی سپید شامل موارد مختلفی از جمله درمان ریشه دندان، عصب کشی، کامپوزیت، ایمپلنت، دندانپزشکی اطفال و… است.

 • شماره تماس: 02632200814
 • نشانی: کرج، میدان توحید، ساختمان ولیعصر، طبقه دوم، کلینیک دندانپزشکی سپید

 

کلینیک دندانپزشکی آرام

یکی دیگر از کلینیک های دندانپزشکی معتبر در کرج که به واسطه سابقه درخشان و حرفه ای خود، رضایت مراجعین زیادی را به دست آورده، کلینیک دندانپزشکی آرام است. نکته قابل توجه و بسیار مهم در این کلینیک، استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته برای درمان بیماری های مختلف مربوط به دندان به منظور کسب بهترین نتیجه مورد انتظار است. از جمله خدمات حرفه ای کلینیک دندانپزشکی آرام می توان جراحی فک، لمینت دندان، زیبایی دندان، درمان ریشه، ارتودنسی دندان و… را نام برد.

 • شماره تماس: 02632753000
 • نشانی: کرج، طالقانی جنوبی، طبقه فوقانی بانک سرمایه، کلینیک دندانپزشکی آرام

 

کلینیک دندانپزشکی آرمان

کلینیک دندانپزشکی آرمان با وجود این که جزو کلینیک های جدید و تازه کار در کرج است، اما به واسطه ارائه خدمات بسیار با کیفیت و حرفه ای در زمینه های مختلف دندانپزشکی، یکی از کلینیک های معتبر در کرج شناخته می شود. یکی از ویژگی های متمایز و قابل توجه این کلینیک، استفاده از بهترین مواد اولیه ترمیمی، برای درمان و زیبایی دندان است.

این کلینیک شبانه روزی، در همه ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی به بیماران عزیز است. خدمات مختلف کلینیک دندانپزشکی آرمان شامل درمان زیبایی دندان، عصب کشی، جراحی دندان نهفته، درمان درد فک و صورت، اصلاح طرح لبخند، ارتوندسی کودکان و بزرگسالان و… است.

 • شماره تماس: 02636655130
 • نشانی: کرج، جاده ملارد، نبش گلستان سی ام، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی آرمان

 

جمع بندی

تعدد در بازگشایی و راه اندازی کلینیک های مختلف دندانپزشکی در کرج، سبب شده که انتخاب کلینیک مناسب و معتبر برای برخی از بیماران سخت باشد. به همین دلیل در این مقاله بهترین کلینیک های حرفه ای و معتبر در این زمینه را معرفی کردیم. با مطالعه این مطلب ضمن آشنایی با خدمات مختلف دندانپزشکی، می توانید بهترین کلینیک مورد نظرتان را انتخاب کرده و به آن مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری مطلب:
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *