تن مگ » کسب و کار » 10 سایت عسل فروشی تهران که کارشون حرف نداره!

10 سایت عسل فروشی تهران که کارشون حرف نداره!

10 سایت عسل فروشی تهران که کارشون حرف نداره!
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

در بازار پر رقابت امروز رقابت کردن و تبلیغات موثر یکی از بهترین روش های افزایش فروش محصولات در حوزه های مختلف محسوب می شود. این موضوع در زمینه فروش محصولات خوراکی نیز صدق می کند. از طرفی با توجه به این که امروزه تولید محصولات مختلف در ایران به صورت فیک و تقلبی افزایش پیدا کرده، پیدا کردن و خرید محصول از فروشگاه های با کیفیت و سایت های برتر و فعال در این زمینه اهمیت زیادی دارد.

برای مثال امروزه مشتریان برای خرید عسل اصل و با کیفیت دچار تردید می شوند و نمی دانند از چه فروشگاهی و چه محصولی را خریداری کنند. چرا که اکثر عسل هایی که امروزه در بازار به صورت آنلاین یا حضوری به فروش می رسد، غیر خالص است. چون این زنبور این نوع عسل ها بیشتر از طریق مصرف آب و شکر تغذیه شده اند و عسل تولیدی آن ها کیفیت چندان زیادی ندارد.

بسیاری از فروشگاه های با کیفیت و معتبر به منظور افزایش رضایت مشتریان خود اقدام به عرضه و درج برگه آزمایش های عسل خالص می کنند تا مشتری با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید کند. اما در برخی موارد و زمان خرید آنلاین این امکان و اطمینان برای مشتری مشخص نمی شود تا با خیال راحت عسل بخرد.

به همین منظور در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی 10 تا از بهترین سایت های عسل فروشی تهران می پردازیم تا با شناخت بیشتر به صورت آنلاین خرید کنید.

 

عسل با کیفیت دارای چه ویژگی هایی است؟

عسل با کیفیت دارای چه ویژگی هایی است؟

عسل به دلیل خواص بسیار عالی و درمانی که دارد، به عنوان یکی از پر مصرف ترین مواد خوراکی در سفره ایرانی ها شناخته می شود. اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد، شناخت عسل طبیعی و با کیفیت و تمایز قائل شدن بین آن و عسل های تقلبی و بی کیفیت است. با توجه به این که عسل در مکان های مختلف وجود دارد و به فروش می رسد، هر نوع عسل با توجه به پوشش گیاهی همان منطقه طعم و مزه و عطر خاص خود را دارد.

اما به طور کلی عسل طبیعی به دلیل داشتن قند فروکتوز طبیعی، گلو را می سوزاند. متاسفانه برخی از تولید کنندگان و فروشندگان به منظور فروش بیشتر این گونه تبلیغ می کنند که عسل طبیعی گلو را نمی سوزاند. در صورتی که این گونه نیست. به همین منظور در ادامه این مقاله نیز به بررسی کامل تر ویژگی های عسل طبیعی برای خرید بهتر و آسان تر می پردازیم.

 

بوی طبیعی و زیاد

یکی از مهم ترین ویژگی های عسل طبیعی و با کیفیت این است که در ابتدا و پس از باز کردن درب آن بوی نسبتا زیادی دارند. به همین دلیل توجه داشته باشید که بوی عسل طبیعی و اصل پس از مدتی فرار نباشد و از دست برود. بلکه عسل اصل و با کیفیت همیشه بوی نسبتا تند و زیادی دارد که پس از مصرف کردن هم از بین نمی رود.

 

عسل با کیفیت گلو را می سوزاند

طبق نظر و عقیده فروشندگان و زنبورداران عسل با کیفیت و طبیعی زمانی که مصرف می شود، گلوی انسان را می سوزاند و طعم نسبتا تندی دارد. در صورتی که عسل های تقلبی و بی کیفیت این گونه نیست و به دلیل مزه دار شدن با شکر و آب، فقط شیرین هستند.

با این وجود برخی از عسل های طبیعی به دلیل وجود قند فروکتوز و گرده گل موجود در آن، مزه و عطر کم تری دارد. بنابراین باید برای تشخیص این موضوع نیز از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کنید.

 

میزان آب بیشتری دارند

طی آزمایش های انجام شده، عسل طبیعی و با کیفیت در مقایسه با اصل های تقلبی میزان آب (رطوبت) بیشتری در آن ها وجود دارد. در واقع اگر مقدار آب موجود در عسل بیشتر از 19 درصد باشد، کیفیت اصل به مراتب کاهش می یابد.

چون عسل عسل پس از مدتی تخمیر شده و طراوت و کیفیت اولیه خود را از دست می دهد. برای شناخت این ویژگی ممکن است همه افراد تبهر کافی نداشته باشند. بنابراین باید برای خرید عسل طبیعی صرفا از طریق فروشگاه های معتبر فروش عسل در تهران اقدام به خرید کنید.

 

توجه به رنگ عسل

عسل طبیعی به دلیل داشتن گرده گل طبیعی در آن رنگ تیره تر و کدری دارد. البته زمان خرید باید به این موضوع توجه کنید که با توجه به پوشش گیاهی منطقه ای که عسل در آن جا تغذیه کرده، رنگ هر نوع عسل متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی توجه داشته باشید که رنگ عسل طبیعی و با کیفیت شفاف نیست. بلکه به دلیل وجود محتوای گرده گل، رنگ کدری دارد.

 

 10 مورد از بهترین عسل فروشی های تهران

 10 مورد از بهترین عسل فروشی های تهران

همان طور که در پاراگراف بالا هم ذکر شد، شناخت عسل طبیعی و با کیفیت کار آسانی نیست. به همین دلیل زمان خرید باید از طریق فروشگاه های معتبر و با سابقه در این زمینه اقدام نمایید. همچنین در صورتی که قصد خرید عسل به صورت آنلاین را دارید، باید این کار را صرفا از طریق سایت های معتبر و عسل فروشی در تهران که معتبر است، انجام دهید.

در ادامه به معرفی 10 سایت برتر عسل فروشی در تهران می پردازیم:

 

1. سایت آنلاین روستایی

 یکی از بهترین فروشگاه ها و سایت های آنلاین فعال در زمینه فروش آنلاین عسل طبیعی و با کیفیت، فروشگاه آنلاین روستایی است. این فروشگاه آنلاین بهترین انواع عسل های طبیعی و با کیفیت را از زنبورداران اصیل و مورد اعتماد به سراسر کشور عرضه می کند. بنابراین در صورتی که دسترسی و اعتماد به فروشندگان دیگر عسل ندارید، می توانید از طریق این فروشگاه بهترین عسل های با کیفیت و اصل را خریداری کنید.

روند کار این فروشگاه بدین صورت است که ابتدا عسل فروشی های مختلف در تهران را پیدا کرده و از طریق انجام آزمایش های تخصصی و مختلف، میزان کیفیت عسل آن ها را اعتبار سنجی می کند. در واقع با توجه به این که کیفیت و مرغوبیت عسل به عوامل مختلفی وابسته است، در آزمایشگاه کلیه آزمایش های لازم به منظور تشخیص اصل و طبیعی بودن آن انجام می شود.

 

2. سایت فروش آنلاین کشمون

 کلیه افراد فعال در مجموعه کشمون با کشاورزان از نزدیک آشنا هستند و بهترین انواع عسل های مرغوب و با کیفیت را با تضمین خود به سراسر ایران ارسال و عرضه می کنند. تمام محصولات مختلف این فروشگاه آنلاین از جمله عسل طبیعی، توسط گروه کنترل کیفیت این مجموعه، بررسی و تایید می شود. روند انجام این کار بدین صورت است که ابتدا این مجموعه کشاورزان و زنبوردارانی را به صورت سنتی کار می کنند، پیدا می کند.

سپس عسل های مختلف به آزمایشگاه های تخصصی ارسال می شود تا میزان خلوص و کیفیت آن ها بررسی و توسط سازمان استاندارد تایید شود. در صورت تایید شدن آن را به مجموعه فروش خود متصل می کند تا علاوه بر عرضه محصولات و عسل های با کیفیت، میزان فروش کشاورزان و زنبورداران نیز افزایش یابد.

علاوه بر فروش عسل طبیعی، در سایت فروش کشمون محصولات با کیفیت دیگری نظیر خرما، زرشک، زعفران، برنج، چای، کشمش، روغن زیتون، حبوبات، گل محمدی و… نیز با کیفیت بالا به فروش می رسد.

 

3. سایت واجارو

سایت فروش آنلاین واجارو یک مجموعه فروشگاهی آنلاین و محلی است که به منظور خرید آسان تر و بدون واسطه برای روستاییان تاسیس و راه اندازی شده است. بدین صورت که روستاییان محصولاتی که قصد فروش آن را دارند، در سایت درج کرده و به خریداران عرضه می کنند.

خریداران نیز می توانند بر اساس پارامترها ویژگی های درج و معرفی شده در سایت، محصولات مختلف را با کیفیت مقایسه کرده و بهترین محصول یا بهترین عسل را طبق نظر و بودجه خود خریداری کنند.

یکی از بهترین ویژگی های سایت واجارو این است که هر محصول با کد شناسنامه مخصوص خود که شامل اسم تامین کننده و منطقه تولید کننده، در سایت درج شده و کاربران برای اطمینان از کیفیت آن می توانند در مورد آن به خوبی تحقیق کنند.

علاوه بر این، یکی از مزایای خرید از طریق این سایت این است که اصالت کلیه محصولات خود را، گارانتی می کند. بدین صورت که کلیه محصولات همراه با بسته بندی های با کیفیت، دفترچه محصولات، گارانتی و اشانتیون ارسال می گردد. همچنین در صورت عدم رضایت مشتری، امکان مرجوع کردن آن تا 48 ساعت نیز وجود دارد.

 

4. سایت آهوتا

یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین که با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه فعالیت و همکاری با زنبورداران محصولاتی بسیار با کیفیت عرضه می کند، سایت آهوتا است. یکی از بهترین ویژگی های این سایت این است که همراه با خرید عسل، برگه ضمانت نامه، و برگه آزمایشگاه را ارسال می کند تا رضایت مشتریان از خرید عسل با کیفیت و طبیعی افزایش یابد.

علاوه بر این، یکی از بهترین ویژگی های سایت آهوتا فروش عسل خام با قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. همچنین این سایت محصولات دیگری نظیر ژل رویال، بره موم و گرده گل را نیز با قیمت مقرون به صرفه عرضه می کند.

 

5. سایت مهران آویشه

یکی از با سابقه ترین شرکت ها و فروشگاه های فعال در زمینه عرضه و فروش انواع عسل های با کیفیت و اصل، فروشگاه مهران آویشه است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده عسل های مرغوب در ایران شناخته می شود.

یکی از بهترین ویژگی های این شرکت این است که عسل های متنوعی را برای ذائقه های مختلف تولید می کند تا مشتریان با رضایت کامل و با ذائقه های مختلف اقدام به خرید کنند. فروشگاه مهران آویشه امروزه به دلیل مرغوب بودن محصولات خود، سالیانه حجم زیادی از محصولات خود از جمله عسل را به کشورهای دیگر صادر و عرضه می کند.

 

6. سایت دکتر هانی راد

فروشگاه آنلاین دکتر هانی راد فعالیت خود را از سال 1370 آغاز کرده و تاکنون میزان رضایت زیادی را به خود اختصاص داده است. این فروشگاه با نام دیگر فروشگاه عسل نیز شناخته می شود. چون عموما فعالیت اصلی خود را در تولید و فروش عسل های بسیار با کیفیت و تولید و فروش فراورده های زنبور عسل نظیر گرده گل، ژل رویال، پرورش ملکه زنبور عسل، کلونی های اصلاح شده، و… قرار داده است.

این مجموعه هدف خود را روی عرضه انواع عسل های اصلاح نژاد شده و کندوهای عسل بسیار با کیفیت قرار داده است. یکی از بهترین ویژگی های سایت دکتر هانی راد این است که با سایر زنبورداران در مناطق مختلف از جمله خراسان شمالی، پتلگاه، کوه های شاه جهان و گلیل، سنجر بیگ و… فعالیت و همکاری می کند.

بدین صورت که به صورت چرخشی زنبورها و کندوها را در این مناطق جابه جا و منتقل می کند تا بهترین عسل های با کیفیت به دست مشتریان برسد.

 

7.سایت فروش آنلاین دٌرکام

 فروشگاه آنلاین دٌرکام کلیه محصولات خود را از طریق همکاری با بهترین و با تجربه ترین زنبورداران تامین می کند. به همین دلیل با مراجعه و خرید از این سایت می توانید بهترین انواع عسل های مرغوب و با کیفیت را به صورت عسل خام، آزمایش شده و طبیعی را خریداری نمایید.

یکی از بهترین ویژگی های فروشگاه دٌرکام این است که روی تمامی عسل هایی که به فروش می رساند، برگه اصالت آزمایشگاه درج می شود. به همین دلیل می توان از کیفیت و مرغوبیت و خام بودن آن اطمینان حاصل کرد.

علاوه بر این، به منظور افزایش رضایت مشتریان نیز امکان مرجوع کردن محصولات خریداری شده وجود دارد. همچنین در صورتی که اطلاعات کافی در مورد انواع عسل و کیفیت آن ها ندارید، تیم پشتیبانی این مجموعه در تمام مراحل خرید عسل یا محصولات دیگر پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 

8. سایت دهچی

یکی از ویژگی هایی که عسل های مختلف دارند این است که با توجه به منطقه جغرافیایی و تکنیک شخص زنبوردار، هر کدام دارای شناسنامه و نوع منحصر به فرد خود هستند. به همین دلیل سایت دهچی به منظور افزایش رضایت مشتریان محترم، برای کلیه عسل ها را با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند، یک شناسنامه و هویت اختصاص داده و به مشتریان عرضه می کند.

علاوه بر این، در مجموعه دهچی قبل از عرضه انواع عسل به مشتریان، آزمایش های تخصصی لازم به منظور تایید اصل و با کیفیت بودن آن ها انجام می گردد و همچنین زمان ارسال عسل برای مشتریان همراه آن برگه آزمایش قرار داده می شود.

با خرید از سایت دهچی به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانید عسل های مرغوب را از زنبورداران فعال در روستا خریداری نمایید.

 

9. سایت آقای عسل

یکی از برترین فروشگاه های فعال در زمینه فروش انواع عسل های تک گیاه، فروشگاه آقای عسل است. این فروشگاه با به کارگیری نیروهای متخصص و فعال در زمینه زنبورداری با کیفیت ترین انواع عسل را تولید، بسته بندی و به سراسر کشور عرضه می کند.

فعالیت و تشکیل تیم گسترده این مجموعه به گونه ای است که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و فعال ترین مجموعه های بین المللی و بزرگ در زمینه عرضه عسل طبیعی و با کیفیت محسوب می شود.

 

10. سایت گیلان گشت

فروشگاه آنلاین گیلان گشت فعالیت خود را در زمینه فروش و عرضه انواع محصولات غذایی مختلف از جمله عرضه عسل به سراسر کشور از سال 1397 آغاز کرد. علاوه بر این، میزان تولید و عرضه انواع محصولات این فروشگاه آنلاین به صورتی است که این فروشگاه امکان خرید عمده محصولات مختلف از جمله عسل را برای خریداران مختلف در سراسر کشور فراهم کرده است.

تنوع در تولید انواع عسل ها با طعم و مزایای مختلف به گونه ای افزایش یافته که مشتریان به راحتی قادر به خرید و شناخت عسل اصل نیستند. به همین منظور در این مقاله به معرفی بهترین سایت های عسل فروشی در تهران پرداختیم تا با مطالعه این مقاله به شناخت بیشتر بتوانید عسل های مرغوب و با کیفیت را با خیال راحت خریداری نمایید.

اشتراک گذاری مطلب:
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

2 پاسخ

  1. در ضمن عسل های آهوتا و کشمون و دکتر هانی در تهران نیستند، یکی از آنها شیروان و دو تا دیگر در مشهد هستند
    محض اطلاع

    1. سلام و ارادت، وقت بخیر

      بله البته کشمون در تهران نمایندگی داره، اگر دقت کنید 10 سایت فروش اصل به صورت اینترنتی رو بلد کردیم و صرفا خرید اینترنتی عسل در تهران منظورمون هست نه صرفا فروشگاه حضوری. 3 فروشگاهی که فرمایش کردید تماما به تهران عسل ارسال میکنند و خرید اینترنتی در تهران اوکی هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *