تن مگ » هنر » معرفی 10 سایت عالی برای طراحی لوگو حرفه ای

معرفی 10 سایت عالی برای طراحی لوگو حرفه ای

معرفی 10 سایت عالی برای طراحی لوگو حرفه ای
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

دنیای امروز دنیای رقابت و پیشی گرفتن از یک دیگر به منظور پیشرفت بیشتر، افزایش فروش و افزایش درخواست خدمات است. به همین دلیل به طور معمول کسب و کارهایی که در حوزه های مختلف راه اندازی می شوند، اقدامات و روش های مختلفی را برای تبلیغات و برند سازی انجام می دهند.

یکی از بهترین روش های موثر که تاثیر زیادی در جلب نظر و رضایت کاربران و مشتریان دارد، داشتن یک لوگوی حرفه ای و خاص است. به همین دلیل کسب و کارهای کوچک و بزرگ اقدام به انتخاب و پیدا کردن بهترین سایت طراحی لوگو می کنند تا به بهترین خروجی برسند.

همان طور که می دانید لوگو به عنوان یک هویت بصری برای هر کسب و کاری شناخته می شود که وجود آن برای هر کسب و کاری ضروری است. در واقع منظور از طراحی لوگو حرفه ای، لوگویی است که نشان دهنده حوزه فعالیت، خاص بودن و فعالیت های یک کسب و کار یا برند است.

بنابراین در صورتی که طراحی لوگو به صورت حرفه ای و توسط گرافیست ها یا طراحان لوگو به درستی انجام گردد، نه تنها تاثیر زیادی در افزایش فروش یا درخواست ارائه خدمات برای یک کسب و کار دارد، بلکه به عنوان یک روش مهم و تاثیر گذار در برند سازی محسوب می شود.

اما در این میان یکی از چالش های مهمی که برای کسب و کارها زمان درخواست طراحی لوگو حرفه ای مطرح می شود، پیدا کردن سایت ها یا افرادی است که کار طراحی لوگو انجام می دهند.

به همین منظور ما در ادامه این مقاله قصد بررسی و معرفی 10 سایت برتر برای طراحی و سفارش لوگو حرفه ای را داریم. همراه ما باشید تا با نکات و ویژگی های طراحی لوگو حرفه ای، و کلیه نکات مهم در این زمینه آشنا شوید.

 

طراحی لوگو حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی لوگو حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

همه ما امروزه با اهمیت طراحی لوگو و استفاده از آن برای برند سازی، و تبلیغات آشنا هستیم. به همین دلیل ممکن است زمان پیدا کردن و سفارش طراحی لوگو با مشکل و چالش مواجه شویم.

به همین دلیل یکی از مهم ترین اصول و نکاتی که زمان درخواست طراحی لوگو حرفه ای باید با به آن توجه زیادی داشته باشید این است که بررسی کنید و بدانید که یک لوگوی حرفه ای چه ویژگی هایی دارد.

یکی از شاخصه ها و ویژگی های مهم یک لوگوی خوب، این است که متناسب با نوع کسب و کار باشد. به صورتی که در نهایت باید یک هویت بصری معنا دار و زیبا به آن کسب و کار با استفاده از لوگو باید داده شود. در صورتی که با این ویژگی ها مهم آشنا نیست، به نکات مهم زیر دقت کنید:

 

1. سادگی

یکی از مهم ترین ویژگی های یک لوگوی حرفه ای، سادگی است. هر چه لوگوی یک کسب و کار ساده تر باشد، به خاطر سپاری آن برای کاربر آسان تر خواهد بود.

این اصل بین همه طراحان حرفه ای ثابت و پا برجا است که صرفا روی سادگی تمرکز می کنند. بنابراین یک لوگو در عین ساده و خاص بودن، می تواند با تمرکز بیشتر روی ارائه ویژگی های آن کسب و کار تمرکز کند.

 

2. داشتن شکل متناسب با کسب و کار

بدیهی است که هر لوگو صرفا به یک کسب و کار اختصاص دارد. چرا که هدف اصلی از طراحی لوگو این است که به بهترین نحو یک هویت خاص از آن برند را به مشتریان و سایر رقبا معرفی کنیم.

با توجه به این که هر کدام از اشکال هندسی نشان دهنده و نماینده یک احساس خاص هستند، بنابراین انتخاب صحیح اشکال هندسی می تواند به بهترین نحو نشان دهنده ویژگی های یک کسب و کار باشند.

طراحان لوگو با شناخت بیشتر این اشکال و به ویژه رنگ های صحیح و مناسب، بهترین لوگوهای مطرح در سطح ایران و جهان را طراحی و عرضه کرده اند.

 

3. انتخاب رنگ مناسب

یکی از مهم ترین استراتژی های هر کسب و کاری انتخاب رنگ سازمانی مناسب است. به همین دلیل با انتخاب یک رنگ سازمانی صحیح و مناسب می توانید تا انتها با تکیه و استفاده از همین رنگ در سطح دنیا و بین رقیبان خود مطرح شوید.

هر رنگ ویژگی ها و تاثیرات مختلفی روی کاربران یا مشتریان دارد و احساس خاصی را در مخاطب ایجاد می کند. به همین دلیل در صورتی که درخواست طراحی لوگوی حرفه ای دارید، در این زمینه با طراح صحبت کنید تا اطمینان حاصل کنید که آیا رنگ لوگو با سازمان و کسب و کار شما مطابقت دارد یا خیر؟

 

4. طراحی تایپوگرافی

یکی از بهترین ایده هایی که برای طراحی لوگو از آن استفاده می شود، طراحی تایپوگرافی است. بدین صورت که طراحان با استفاده از تلفیقی از طراحی تایپوگرافی، و طرح و شکل های متناسب با نوع کسب و کار، لوگوهایی خاص و منحصر به فرد طراحی و ارائه می کنند.

نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد، انتخاب نوع فونت مناسب و اندازه مناسب با آن ها است. به صورتی که از زیبایی و تاثیر گذاری شکل ها کاسته نشود.

 

5. محدود به زمان خاصی نبودن

لوگو یکی از مهم ترین اجزای هر برندی است که در سالیان متوالی باید بتوان از آن استفاده کرد. به همین دلیل یک لوگوی خوب باید نیم نگاهی به آینده آن کسب و کار نیز داشته باشد. بدین صورت که لوگو محدود به زمان خاصی نباشد.

 

از کجا بفهمیم یک سایت توانایی طراحی لوگو حرفه ای را دارد؟

در پاراگراف بالا با ویژگی های یک لوگوی حرفه ای خوب و با کیفیت آشنا شدیم. به همین منظور برای این که اطمینان حاصل کنید که یک فرد یا یک سایت قابلیت و توانایی طراحی لوگوی حرفه ای را دارد، باید نمونه های کاری قبل طراحی شده در سایت را مشاهده کنید.

سایت های طراحی لوگوی حرفه ای به منظور افزایش رضایت مشتریان و مخاطبین جدید، انواع نمونه لوگوهای طراحی شده را در سایت منتشر می کند.

با این کار مشتریان می توانند نمونه های مختلف لوگو برای کسب و کارهای مختلف را طراحی کرده و سپس در صورت جلب رضایت و نظر آن ها، سفارش طراحی لوگو را در سایت درج می کنند.

 

معرفی 10 سایت برتر جهت طراحی لوگو در ایران

بهترین سایت طراحی لوگو

با افزایش اهمیت و توجه به برند سازی و طراحی لوگو، سایت های مختلفی در سراسر ایران اقدام به درخواست و ارائه طراحی لوگو می کنند.

به همین دلیل کسب و کارهای کوچک یا بزرگی که نیاز به لوگو دارند، برای پیدا کردن سایت خوب برای طراحی لوگوی حرفه ای مردد می شوند. به همین دلیل در ادامه به معرفی 10 سایت برتر جهت طراحی لوگو حرفه ای می پردازیم:

 

1. آرمکده

یکی از سایت های مطرح در زمینه طراحی لوگو که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد، سایت آرمکده است. فعالیت اصلی این سایت از ابتدا با طراحی لوگو، برند سازی تجاری برای کسب و کارهای مختلف آغاز شد.

بدین صورت که در این سایت با مشاهده نمونه های مختلف می توانید از رعایت اصول استاندارد علمی روز دنیا برای طراحی لوگو اطمینان حاصل کنید.

یکی از بهترین ویژگی های این سایت این است که با تکیه بر جدیدترین متدهای روز دنیا، در مدت زمان بسیار کوتاهی بهترین برندها با هویت های بصری منحصر به فرد برای 500 کمپانی مطرح و معتبر طراحی کرده است.

 

2. آرش گرافیک

سایت آرش گرافیک به عنوان بهترین سایت طراحی لوگو محسوب می شود. این سایت تمرکز خود را روی طراحی لوگو حرفه ای به صورت آنلاین قرار داده است و برای طراحی هر لوگو زمان بسیاری را صرف ایده پردازی میکند چراکه خروجی کار و جلب رضایت مشتری برای مدیر این سایت بشدت اهمیت دارد.

به همین دلیل اگر در هر کجای ایران که باشید، می توانید سفارش خود را برای طراحی لوگو حرفه ای در این سایت ثبت کنید. این سایت دارای یک تیم حرفه ای، متخصص و با تجربه در زمینه طراحی لوگو است که با خیال راحت می توانید خدمات تبلیغات و طراحی لوگو کسب و کار خود را آن بسپارید.

سایت آرش گرافیک به صورت کاملا غیر حضوری و دورکاری، خدمات مختلف طراحی را ارائه می کند. به همین دلیل از راه دور نیز می توانید برای دریافت خدمات مختلف، به صورت آنلاین قراردادهای الکترونیکی را تهیه و تنظیم نمایید. علاوه بر این، برای آشنایی بیشتر و اطمینان حاصل کردن از میزان کیفیت طراحی لوگو، نمونه های مختلف طراحی لوگو را مشاهده و بررسی نمایید.

همچنین پس از طراحی نیز می توانید نمونه های طراحی اتود لوگو طراحی شده را مشاهده کنید تا در صورت لزوم تغییرات لازم روی آن اعمال شود. در صورت لزوم نیز فایل لایه باز لوگوی طراحی شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت، تا در صورت نیاز تغییرات مختلف را روی آن اعمال کرده و از آن در برند سازی و تبلیغات در مکان های مختلف از آن استفاده کنید.

برای سفارش طراحی گرافیک در سایت آرش گرافیک میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید و از خدمات این مجموعه استفاده ببرید.

 

3. پارماتیک

سایت طراحی لوگو پارماتیک به منظور رشد، بهبود و توسعه کسب و کارهای نوپا و کوچک خدمات مختلفی در زمینه خدمات برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و… ارائه می کند.

برای مشاهده کردن نمونه های مختلف لوگوهای طراحی شده توسط این شرکت، کافی است وارد سایت شده و در صورت تطابق داشتن یا نیازهای شما و رضایت داشتن در مورد نمونه لوگوهای انجام شده، را مشاهده نمایید.

برای درخواست سفارش طراحی لوگو می توانید به صورت آنلاین هم از طریق سایت پارماتیک اقدام کنید. روال درخواست طراحی لوگو حرفه ای بدین صورت است که همه سفارش های طراحی لوگو بررسی می شود.

سپس فرم ها و سوالات مربوط به نیاز مشتری برای آن ها ارسال می شود تا آن را تکمیل کنند. سپس با توجه به سوالات کارفرما و پاسخ هایی که مشتری به سوالات می دهد، کار طراحی لوگو آغاز می شود تا یک لوگوی حرفه ای و منحصر به فرد دریافت کنید.

 

4. طراحی آنلاین

یکی از بهترین سایت های طراحی آنلاین انواع لوگوهای حرفه ای که سفارشات آنلاین طراحی لوگو را به بهترین نحو انجام می دهد، سایت طراحی آنلاین است.

بدین صورت که کافی است سفارش خود را برای طراحی لوگو در سایت ثبت و درج کنید. پس از آن نیز به صورت آنلاین فاکتور صادر شده و برای مشتریان ارسال می شود تا به تایید آن ها برسد.

در سایت طراحی آنلاین، یک تیم حرفه ای برای طراحی لوگوی حرفه ای وجود دارد تا متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان و نوع کسب و کار آن ها بهترین لوگو را طراحی و ارائه کند.

 

5. بیزگو

وب سایت طراحی آنلاین بیزگو، به کاربران و مخاطبین امکان طراحی آنلاین و سریع انواع لوگوهای منحصر به فرد و خاص را می دهد. در واقع این سایت بیشتر به منزله یک لوگوساز آنلاین محسوب می شود که به کاربران و علاقه مندان امکان طراحی لوگو را می دهد.

یکی از بهترین ویژگی های بیزگو این است که انواع طرح ها و اشکال هندسی مختلف را در اختیار طراحان قرار می دهد تا لوگو کسب و کار خود را به راحتی انتخاب و طراحی کنند.

 

6. ایده پردازان

یکی از معتبرترین سایت ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی، سایت ایده پردازان است. این شرکت به عنوان یک شرکت و آژانس طراحی هویت بصری محسوب می شود که در طی فعالیت 18 ساله خود سابقه همکاری با 200 کمپانی و برند مطرح در دنیا را دارد.

تیم طراحی این آژانس هویت بصری، با نگاه علمی و دقیق به برندهای مختلف، لوگوهای تجاری مختلف و منحصر به فردی را طراحی و ارائه کرده است. کافی است وارد این سایت شده و نمونه های مختلف و متنوع را در سایت ایده پردازان مشاهده و بررسی کنید.

 

7. نهان استدیو

یکی از مجموعه های فعال دیگر در زمینه طراحی لوگو، مجموعه نهان استدیو است. این مجموعه متخصص و حرفه ای با سابقه 5 سال فعالیت حرفه ای خود، با تکیه بر خلاقیت، مهارت و علم تخصصی خود در زمینه طراحی لوگو، از جمله مردم شناسی و زیبا شناسی بهترین لوگوهای حرفه ای را برای کسب و کارهای مختلف طراحی و ارائه می کند.

مجموعه نهان استدیو اولویت و هدف اصلی خود را روی شناخت بیشتر هویت برند و نام تجاری قرار داده است. به همین دلیل با سفارش طراحی لوگو به این مجموعه لوگویی زیبا و با اثر بخشی بالا و ویژه در ذهن مخاطبین خواهید داشت.

روند کار در این مجموعه بدین صورت است که تیم این مجموعه به کارفرما مشاوره های تخصصی ارائه کرده و سپس با هدف گذاری صحیح، نماد اختصاصی و منحصر به فردی برای برند و کسب و کار شما طراحی و ارائه می کند.

 

8. رایان طرح

یکی از مجموعه ها و آژانس های دیجیتال مارکتینگ فعال در زمینه طراحی لوگو، آژانس دیجیتال مارکتینگ استدیو رایان طرح است. این آژانس فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و طی فعالیت چند ساله خود میزان رضایت بسیار بالایی را از طرف مشتریان به دست آورده است.

یکی از بهترین ویژگی های سایت استدیو رایان طرح این است که در صورت عدم رضایت مشتریان به صورت کامل هزینه های طراح و هزینه های مختلف دیگر به آن ها برگشت داده می شود.

علاوه بر این، کلیه مراحل و خدمات طراحی سایت با بالاترین کیفیت و به بهترین نحو و مطابق با نظر و سلیقه مشتریان طراحی می گردد. همچنین سفارش طراحی لوگو حرفه ای در سایت استدیو رایان طرح می توان به قیمت مقرون به صرفه، امکان ارتباط مستقیم فوری و سریع با طراح، و پاسخگویی سریع را نام برد.

 

9. بعد چهارم

مجموعه بٌعد چهارم به دلیل گردهم آوردن مجموعه ای از متخصصین و یک تیم حرفه ای، به عنوان یکی از بهترین شرکت ها و سایت های فعال در زمینه طراحی لوگو محسوب و شناخته می شود. فعالیت تیم بٌعد چهارم به بهترین نحو در چارچوب استانداردهای بین المللی انجام می شود تا مشتریان با میزان رضایت بیشتر، لوگوی نهایی برند خود را مشاهده و از آن استفاده کنند.

زمینه اصلی فعالیت بعد چهارم، گرافیک مدرن، طراحی مالتی مدیا، و نرم افزارهای چند رسانه ای است. علاوه بر این، در این مجموعه خدمات مختلف و متنوع دیگری از جمله طراحی و ارائه کلیه خدمات گرافیکی و چاپ، طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی پوستر، کارت ویزیت، سربرگ و… را می توان نام برد.

 

10. سایت کلید

یکی از سایت های طراحی لوگوی حرفه ای که از چند دپارتمان حرفه ای تشکیل شده، سایت کلید است. بدین صورت که در بخش های مختلف آن خدمات حرفه ای و جامعی ارائه می شود که یکی از بهترین خدمات آن، طراحی لوگو حرفه ای است. یکی از بهترین خدمات سایت کلید این است که مشاوره های برند سازی بسیار با کیفیت و با صرف زمان به مشتریان ارائه می کند.

برای دریافت مشاوره حضوری یا غیر حضوری و به صورت آنلاین کافی است وارد سایت شده و درخواست خود را برای دریافت خدمات مشاوره و طراحی لوگو ثبت نمایید. همچنین با تماس تلفنی سفارش خود را برای دریافت مشاوره ثبت کنید.

در صورتی که به رشد و توسعه کسب و کار خود اهمیت می دهید و قصد طراحی لوگو حرفه ای دارید، با مطالعه این مقاله می توانید با لیستی از بهترین سایت های طراحی لوگو آشنا شوید. همچنین با وارد شدن به سایت های معرفی شده، می توانید نمونه لوگوهای طراحی شده را مشاهده و بررسی نمایید.

اشتراک گذاری مطلب:
تبلیغات شما در تن مگ برای تبلیغات در سایت ما کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید و پلن های تبلیغاتی ما را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *